Specjalista ds. wdrożeń Microsoft Dynamics NAV

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków

  • Analiza i mapowanie procesów biznesowych klienta na funkcje systemu
  • Tworzenie zmian programistycznych
  • Testowanie nowych funkcji systemu
  • Migracja danych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie szkoleń
  • Wsparcie klientów, u których system został uruchomiony
  • Prezentacja systemu w obszarze finansów dla potencjalnych klientów

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie jako specjalista ds. wdrożeń systemów ERP
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym lub informatycznym
  • Znajomość procesów finansowych i zasad księgowości
  • Znajomość pakietu Office, w tym zaawansowana znajomość Excela
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka polskiego (biegła) i angielskiego (komunikatywna)
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV
  • Umiejętność programowania w języku C/AL.
  • Wiedza z zakresu baz danych – Microsoft SQL Server
  • Wiedza z zakresu logistyki, produkcji
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Certyfikaty Microsoft

Oferowane warunki

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w prestiżowych projektach informatycznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i zdobywania certyfikatów Microsoft
  • Stabilna praca w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera
Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem stanowiska w temacie maila na adres praca@axhelpers.com
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Wybierz stanowisko

Oferty pracy

StanowiskoData publikacjiMiejsce pracy
Konsultant finansowy Microsoft Dynamics AX17 luty 2017Lublin, Polska
Konsultant ds. logistyki i produkcji Microsoft Dynamics AX17 luty 2017Lublin, Polska
Programista Microsoft Dynamics AX17 luty 2017Lublin, Polska
Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania17 luty 2017Lublin, Polska
Specjalista ds. wdrożeń Microsoft Dynamics NAV17 luty 2017Lublin, Polska